06:04

2023/06/02

سایت آماده خبری

بادام درختی
بادام درختی

بادام درختی آنقدری خوشمزه و دلچسب است که چه به طور تکی و چه در مخلوط آجیل بسیار مورد توجه افراد قرار می‌گیرد. بد نیست بدانید که مزایای این بادام چیزی بیشتر از یک طعم و مزه لذیذ است! در واقع بادام  خام، شور، سنگی، منقا شور و… همگی سطح بالایی از مواد مغذی، چربی‌های اشباع نشده، مواد معدنی و ویتامین‌ها را در خود دارند. با این حساب این نوع بادام یک خوراکی کاملاً مغذی و مفید به حساب می‌آید.

بادام درختی

علاوه بر آنچه در مورد ترکیبات ارزشمند بادام درختی گفته شد این آجیل خواص درمانی فراوانی نیز دارد. از جمله فواید آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

از اینها گذشته این نوع بادام  در هر یک از انواع آن از شور گرفته تا خام و سنگی، منقا شور و… مملو از کلسیم، منیزیم و فیبر است. همچنین یک منبع مهم و کارآمد برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن محسوب می‌شود. مصرف این بادام را به خصوص به افراد گیاه خوار توصیه می‌کنیم.

 

 

بادام سنگی
بادام سنگی

پخش عمده انواع بادام درختی در کرج

همان طور که گفته شد بادام درختی انواع مختلف دارد به عنوان مثال منقا شور نوعی بادام است که پوست نازکی داشته و به راحتی شکسته می‌شود؛ در نتیجه به منقا شور بادام پوست کاغذی نیز گفته می‌شود. در مجموع  این آجیل در یک دسته بندی کلی شامل بادام  خام و شور می‌شود. از طرفی انواع دیگری از آن نیز وجود دارد که بادام سنگی، پوست کاغذی، مامایی و… نامیده می‌شوند. شرکت بازرگانی همتی پخش عمده انواع بادام  در کرج را انجام می‌دهد؛ بنابراین برای خرید بادام  شور،  خام، بادام سنگی، منقا شور و دیگر اقسام این آجیل می‌توانید به این بازرگانی مراجعه کنید.

خرید بادام درختی
خرید بادام درختی

قیمت خرید و فروش عمده بادام درختی

خرید عمده و فله‌ای هر یک از انواع بادام درختی خام، شور، سنگیف منقا شور و … با قیمت متفاوتی انجام می‌گیرد. به منظور استعلام قیمت اقسام بادام می‌توانید از طریق وب‌سایت شرکت بازرگانی همتی دست به کار شوید. ناگفته نماند که آنچه در این شرکت عرضه شده ارزانترین و مرغوب‌ترین انواع بادام درختی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *