04:45

2023/06/02

سایت آماده خبری

تخمه شمشیری گلپر
تخمه شمشیری گلپر

تخمه آفتابگردان یکی از انواع تخمه است که خود به اقسام مختلفی تقسیم می‌شود. از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: تخمه شمشیری گلپر، تخمه شمشیری نمک، تخمه دور سفید، تخمه لیمویی و… کلیه انواع تخمه آفتابگردان  در واقع میوه‌ گل آفتابگردان بوده و جزو تنقلات محبوب محسوب می‌شوند. این نوع تخمه علاوه بر طعم خوشایند سرشار از آهن، ویتامین، آنتی اکسیدان و… است.

 

تخمه شمشیری نمک
تخمه شمشیری نمک

 خرید تخمه آفتابگردان و مصرف آن چه مزایایی دارد؟

یکی از مواد ارزشمند موجود در انواع تخمه آفتابگردان دور سفید، شمشیری گلپر، شمشیری نمک، لیمویی و… ویتامین E است. این ویتامین خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و از سلول‌های بدن در برابر ترکیبات مخرب محافظت می‌کند. اگرچه ویتامین‌ E در دیگر انواع آجیل‌ها نیز یافت می‌شود اما میزان آن در تخمه شمشیری گلپر، شمشیری نمک، دور سفید، لیمویی  و دیگر اقسام آن به طور چشمگیری بالا است. از دیگر فواید قابل توجه این نوع تخمه آفتابگردان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تخمه دور سفید
تخمه دور سفید

اگرچه تخمه آفتابگردان شمشیری گلپر، شمشیری نمک، دور سفید، لیمویی و… خواص فراوانی دارد اما زیاده روی در مصرف آن به هیچ وجه توصیه نمی‌شود؛ چرا که در این صورت عوارضی همچون چاقی و افزایش وزن، مسمومیت کلیه، فشار خون بالا و… در انتظارتان خواهد بود.

تخمه لیمویی
تخمه لیمویی

پخش عمده تخمه آفتابگردان

تخمه شمشیری گلپر، تخمه شمشیری نمک، تخمه لیمویی و تخمه دور سفید از محبوب‌ترین انواع  تخمه آفتابگردان هستند. به همین دلیل شرکت بازرگانی همتی  نیز اقدام به پخش عمده انواع تخمه مرغوب و درجه یک نموده است. برای خرید این نوع تخمه در طعم‌های مختلف و مقادیر عمده هم اکنون می‌توانید از طریق وب‌سایت این بازرگانی وارد عمل شوید. به این ترتیب موفق به خرید عمده و آنلاین تخمه و دیگر انواع آجیل با قیمتی مقرون به صرفه خواهید شد. از اینها گذشته شرکت بازرگانی همتی پخش و فروش عمده ارزانترین و بهترین غلات، حبوبات و… را نیز انجام می‌دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *