03:58

2023/06/06

سایت آماده خبری

 

تخمه کدو
تخمه کدو

تخمه کدو اگرچه کم و بیش در مخلوط آجیل‌ها جای دارد اما غالب اوقات نسبت به این دانه خوراکی کم لطفی می‌شود. حتی بسیاری از افراد هنگام پاک کردن کدو تنبل تخمه‌های آن را دور می‌ریزند یا سایر تخمه‌ها را به این تخمه ترجیح می‌دهند. این افراد اگر تنها کمی از خواص بی‌شمار این محصول آگاه بودند هرگز دست به چنین کاری نمی‌زدند!

تخمه کدو خارجی
تخمه کدو خارجی

تخمه کدو

تخمه کدو در دو نوع ایرانی و خارجی در بازار یافت می‌شود که البته معروف‌ترین نوع ایرانی آن تخمه کدو مشهدی است. کلیه انواع این تخمه منبعی عالی برای تامین پروتئین و ویتامین‌های مورد نیاز برای بدن محسوب می‌شوند. از جمله ویتامین‌های موجود در این تخمه می‌توان به ویتامین آ، سی و ای اشاره کرد. به اضافه این که مواد معدنی با ارزشی همچون منیزیم، منگنز، مس و… را نیز در این تخمه خوشمزه خواهید دید.

 

تخمه کدو مشهدی
تخمه کدو مشهدی

پخش عمده انواع تخمه کدو در کرج

شرکت بازرگانی همتی پخش کننده انواع تخمه کدو عمده در کرج است. از جمله آن می توان به انواع ایرانی ( مشهدی) و خارجی این تخمه اشاره کرد. توجه داشته باشید این نوع تخمه  یکی از تنقلات سالم و بسیار مقوی است. چرا که مواد مغذی زیر به وفور در آن یافت می شود: فیبر، پروتئین چربی های سالم، منیزیم، روی و… با این حساب انواع تخمه  مشهدی، ایرانی و خارجی موجب تقویت سلامتی قلب می شود. به اضافه این که مصرف این نوع تخمه برای پروستات آقایان نیز مفید است. این تخمه ها همچنین اثر ضد سرطانی  دارند و بسیاری خواص دیگر.

البته مردم رفته رفته آگاهی بیشتری نسبت به خواص و فواید این نوع تخمه کسب کرده‌اند به تبع آن نیز بازار خرید و فروش عمده این محصول رونق یافته است. در همین حین شرکت بازرگانی همتی با سالها سابقه درخشان به پخش عمده انواع تخمه  در کرج پرداخته است. با این حساب از طریق این بازرگانی به راحتی می‌توانید انواع تخمه ایرانی، مشهدی و خارجی درجه یک را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *