logo

0580737 – 0912

36701140 – 026

36711043 – 026

36711483 – 026

_خدمات ما به شما مشتریان گرامی:

قبل از خرید محصولات بازرگانی همتی میتوانید با کارشناسان این مجموعه براساس نوع فعالیت خود مشاوره دریافت کنید.

_همکاری مداوم:

کی از مهم ترین و اساسی ترین فعالیت ها در هر کسب و کاری، داشتن مشتریان بالقوه و ثابت است که بیشترین سود را به هر فعال اقتصادی می رسانند.

از این رو برای داشتن این چنین مشتریان بالقوه ای لازم است تمامی خواسته های مشتریان به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد.

چرخه هر کسب و کار موفقی داشتن مشتریان ثابت می باشد. به همین دلیل تلاش های خود را در این مسیر معطوف کنید. زیرا بقای هر کسب و کار منوط به این افراد است.

برای این منظور ما خدمات بسیاری به مشتریان خود می دهیم، تا بتوانیم رضایت ایشان را کسب کنیم. برای یک همکاری مداوم که رضایت مشتریان را در پی داشته باشد، ارتباط موثر با مشتری مهم ترین اصل می باشد.

تنوع محصولات ما:

یکی از مصادیق افزایش مشتری در هر کسب و کاری، افزایش سبد محصولات می باشد و برای پوشش بهتر این فعالیت، می بایست تلاش بیشتری صورت پذیرد و به همان مقدار ارتباط مشتری نیز افزایش پیدا خواهد کرد و حساسیت کار افزایش پیدا می کند.
در کسب و کار حبوبات نیز هر مشتری به دنبال خرید نیاز خود می باشد و با توجه به تعدد محصولات مختلف در این حوزه، می بایست تمامی کالاها را پوشش داد. به همین دلیل بازرگانی همتی نیز روز به روز در پی افزایش محصولات خود در سبد کالای این مجموعه می باشد.

برای بررسی سبد کالایی بازرگانی همتی می توانید از راه های ارتباطی معرفی شده با پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا لیست محصولات موجود در بازرگانی همتی را دریافت کرده و قیمت های این محصولات را بر حسب درخواست خود از کارشناسان پشتیبانی دریافت کنید.

امروزه با گسترش پیام رسان تلگرام در کشور ما و استفاده اکثر مردم از آن و همچنین مزایایی که این پیام رسان دارد، ما نیز از این ساختار بهره برده و شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام ما، به سادگی بازرگانی همتی را دنبال کنید.

بهترین راه های ارتباطی

مذاکره و مشاوره تلفنی سال ها است که بهترین تاثیر را در انجام معاملات تجاری و دیگر زمینه ها داشته و امروزه نیز موثر ترین روش نیز استفاده از این مسیر ارتباطی است.

ما نیز بر آن شده ایم تا این مسیر های ارتباطی را در اختیار شما قرار دهیم تا کار برای شما آسان تر شود.

 خبر خوب ما به شما:

محصولات بازرگانی همتی تا ۲۰ روز حق مرجوعی دارد به هر دلیلی