logo

0580737 – 0912

36701140 – 026

36711043 – 026

36711483 – 026

ادویه کاری
ادویه کاری
آگوست 10, 2021
غلات
غلات
آگوست 10, 2021

مغز فندق

مغز فندق

مغز فندق

مغز فندق

مغز فندق

مغز فندق جزو آجیل‌های بسیار مقوی و مغذی است که از قضا هضم آسانی نیز دارد.  فندق به دو صورت شور و خام مصرف شده و مزیت اصلی آنها نسبت به دیگر انواع آجیل در دو چیز است؛ چربی کمتری و انرژی زایی بیشتر! هر دو نوع  فندق شور و مغز فندق خام ویتامین E و فیبر بالایی در خود دارند به طوری که از دیگر اجزای آجیل پیشی گرفته‌اند.

مغز فندق

مغز فندق یکی از اجزای اصلی آجیل‌ها به حساب می‌آید که به دلیل طعم لذیذ و سبک بودن طرفداران بسیاری نیز دارد. معمولاً آنچه در آجیل‌ها یافت می‌شود مغز فندق شور یا بو داده است. اغلب مردم ترجیح می‌دهند فندق نمکی و برشته شده را میل کنند تا این که به سراغ فندق خام بروند! با این حال نوع خام این میوه کوهستانی خواص و فواید بیشتری دارد. زیرا به طور معمول تفت دادن مغزی‌جات از خاصیت‌های درمانی آنها می‌کاهد.

 

پخش مغز فندق

پخش مغز فندق

 

پخش عمده مغز فندق خام در کرج

بنابر آنچه در مورد بیشتر بودن خواص  فندق خام گفته شد طبیعی است که بسیاری از مردم به خصوص ورزشکاران به دنبال خرید نوع خام این میوه باشند. به همین دلیل شرکت بازرگانی همتی اقدام به پخش عمده  فندق خام در کرج نموده است. ناگفته نماند که معمولاً فندق نمکی و بدون نمک اختلاف قیمت چندانی ندارند. روی هم رفته خرید انواع فندق از شرکت بازرگانی همتی با قیمت ارزان و مقرون به صرفه انجام می‌گیرد.

پخش عمده مغز فندق

پخش عمده مغز فندق

 

خرید و فروش عمده مغز فندق شور توسط شرکت بازرگانی همتی

همان طور که گفته شد  فندق شور و بو داده شده در میان آجیل‌ها محبوبیت فراوانی دارد. خرید و فروش عمده مغز فندق شور توسط شرکت بازرگانی همتی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب صورت می‌گیرد. به این ترتیب به راحتی قادر به خرید انواع  فندق خام و شور در مقادیر عمده خواهید شد. همچنین از فوایدی همچون انرژی زایی، احساس سیری، تقویت معده، روده، استخوان، کاهش کلسترول، پیشگیری از سرطان و… بهره مند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *