06:05

2023/06/02

سایت آماده خبری

حلیمی
حلیمی

گندم جزو مهم‌ترین و همین طور پر مصرف‌ترین اعضای خانواده غلات به حساب می‌آید. به طوری که نبود این غله با ارزش موجب لنگ ماندن چرخه غذایی خواهد شد! این محصول گیاهی در انواع مختلف  حلیمی،  بلغور شده، بلغور پخته و… به بازار عرضه شده است. مصرف هر یک از انواع مختلف این گیاه موجب بهره مندی از خواص و فواید فراوانی خواهد شد.

گندم

همان طور که گفته شد گندم‌ها جزو غلات با ارزش و مفید هستند زیرا مواد زیر به وفور در آنها وجود دارد: نمک های معدنی، کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم، کلر، سولفور، سیلیکون، روی، منگنز، کبالت، مس، ید، آرسنیک، ویتامین آ، ب، ای، کا، دی، PP و مخمر. اگر شما نیز به اوضاع سلامتی خود اهمیت می‌دهید توصیه می‌‌کنیم به مصرف انواع گندم‎‌های حلیمی و بلغور شده و… روی بیاورید؛ چرا که این محصولات گیاهی بسیار کم کالری بوده و از احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی می‌کاهند. افزون بر اینها مصرف مستمر گندم‌های بلغور  و نوع حلیمی آن و بلغور پخته و… برای افراد دیابتی بسیار مفید بوده و میزان گلوکز موجود در خون آنها را تنظیم می‌کند.

 

 

بلغور
بلغور

از دیگر فواید این محصول چه نوع حلیمی و چه بلغور شده (نوع شکسته  این غله) و چه بلغور پخته شده آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

گندم
گندم

پخش عمده گندم‌ بلغور و حلیمی

چنانچه قصد خرید عمده  گندم‌ شکسته و بلغور شده  و نوع  حلیمی آن یا دیگر انواع این محصول گیاهی  همچون بلغور پخته را دارید می‌توانید به شرکت بازرگانی همتی مراجعه کنید. این بازرگانی معتبرترین مرکز پخش عمده انواع بلغور و همین طور حلیمی و بلغور پخته شده این گیاه است. به این ترتیب با خرید از شرکت بازرگانی همتی محصولاتی مرغوب و درجه یک را با قیمت ارزان خریداری خواهید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *